6 Mart Haftasına Dolunay etkisi ile başlıyoruz! Mantığın ve duyguların çatışması bu haftaya damga vuruyor!

7 Mart Salı günü saat 15:41’de Başak Burcu’nda Dolunay meydana geliyor! 

Başak Burcu düzenin, fayda sağlamanın, hizmet etmenin burcudur. 2 hafta boyunca daha çok iş yükü alabilir, daha sıkı çalışmak durumunda kalabilirsiniz. Detaylarla uğraşmak, işinizi daha mükemmel hale getirmek belki bu esnada eleştirelere maruz kalmak, ikili ilişkilerde çatışmalar yaşamak dolunayın etkileri olarak göze çarpıyor.

Ay’ın ışığının maksimum seviyeye çıkması ile artık olaylar daha görünür hale gelip, netlik kazanıyor. Bizler için ise daha çok farkına varma ve bilinçlenme anlamı taşıyor. Bir karar aşamasında iseniz bu kararı ortaya koymanın zamanının geldiğine işaret ediyorı! Eğer ortaklı bir işiniz varsa ortaklarınız ile birlikte masaya oturma, etraflıca düşünme ve kararı uygulama söz konusu! (9 Mart’tan itibaren)

Bu Dolunay Uranüs’ten destekleyici bir açı alıyor. Radikal, orjinalar değişim ve adımları bu etkiyle birlikte daha kolay ve rahat uygulayabilirsiniz.
Eskiyi bırakıp yerine yenisini koymayı arzulayabilirsiniz.

Satürn önümüzdeki 2,5 sene boyunca Balık Burcu’nda olmak üzere 7 Mart’ta burç değiştiriyor. Ancak dolunay esnasında 29.derecede bulunuyor ve yaklaşık 1 saat sonra Balık Burcu’na adım atıyor. Dolayısıyla 7 Mart günü 16.35’e kadar hem Satürn hem de Pluto 29.derecede bulunuyor. Bugün ve yarın ekstrem doğa olayları ülkemiz ve dünya çapında meydana gelebilir, dikkat!

En çok Balık ve Başak burçlarının etkileneceği Dolunay zamanındayız. Tutulma mevsimi arifesindeyiz.

Her şeyin değişeceği ve bir daha eskisi gibi olmayacağı bir döneme doğru hızla yol alıyoruz.

İlahi plan işliyor ve özgür irademiz bu planın yanında ancak bir noktaya kadar etkili oluyor.

Kolaylıklar dilerim..

ISAR CAP Astrolog Pınar SELÇUK

7 Mart 2023 Dolunay Haritası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir